Kasidie (İngilizce)

| March 1, 2013 | 0 Comments

girls-wet-shower

Las Vegas’tan yönetilen bu site Facebook tarzında geliştirilmiştir. Facebook gibi arkadaş ekleme opsiyonu çok hoş. Arkadaşlarınızın arkadaşlarını group yeni arkadaş edinmek de bir o kadar kolay. Bu sitede ticari seks partisi organizatörlerininilan sayfası vardır. Böylece ticari partileri de takip edebilirsiniz. Türkiye’de pek ticari partiler yok, genelde ev partileri yapılıyor. BURAYA tıklayarak sayfayı ayrı pencerede açabilirsiniz.

Gerçek insan onaylama (certification) sistemi sayesinde çok fazla gerçek olmayan profil ile karşılaşmazsınız. Diğer çiftlerin sizin mesajınızı ciddiye alıp konuşması için profilinizi en yakın zamanda başka bir çift tarafından onaylatmalısınız. Değişik statülerdeki fotoğraf albüm sistemi sayesinde belirlediğiniz fotoğrafları sadece belirlediğiniz veya izin verdiğiniz profiller görür.

Dili İngilizce’dir. Geçtiğimiz sene içinde ben, bu siteden birkaç tek erkek ile tanıştım. Türkiye’den bolca üyesi var. Ayrıca Türkiye’den katılımcıların olduğu bugün itibariyle aktif 6 ayrı grup var. Bir aylık deneme ücretsiz üyelik servisi var. Bu siteye üye olursanız beni bulun. Profil adım: LongStrokes

Kasidie sitesinde ‘communities’ adı altında gruplar var. Aynı facebook’taki gruplar gibi. Bazı gruplara sadece davetle üye olunuyor, bazılarına isteyen herkes katılabiliyor. Bu grupların ilgi alanları oldukça farklı. Maraton koşucularından tutun ki küçük işletme sahiplerine grafik desinatorlerinden kamp yapmayı sevenlere kadar facebook’ta karşılaşabileceğiniz gruplar var. Bunu yanında 3lü’ye 2. erkek arayanlar, evli çiftlerle parti yapanlardan, anal seks yapmayı sevenlere, silikonlu memelerden hoşlananlar, zenci erkekler, zenci kadınlar, gang bang arayanlar gibi fantastik gruplar da mevcut.

Türkiye’de aktif olan gruplar şunlar:

1. Tulumbacılar Ocağı

Açıklamalarına şöyle yazmışlar: ‘Alo yaniyorum demeniz yeterli. Atesin buyuklugune gore 1-3-5 ne kadar tulumbaci gerekiyorsa derhal sondurmek icin kosacaktir.’

Bu grubun 163 tane çiftler ve teklerden oluşan üyesi var. Grubun moderatörü tek erkek ve anlaşılan swing hayat tarzında çok deneyimli. Tek erkeklerin partilere katılabilmesi için kritik bir tavsiyede bulunmuş. Yakında sizinle paylaşaçağım.

2. Insatiable Wives (Doyumsuz Evli Kadınlar)

Kocalarını seven swinger kadınların grubu. Dünya çapında 1788 üyesi var. Grubun yazışmaları İngilizce.

3. Şehveş

“Şehvehli” ve “eş” sözcüklerinin birleşiminden türetilmiş bir sözcük. 2007’den beri varolan bir akımın grubu. Mutlu, evli ve kocasına deliler gibi aşık yaramaz ruhlu kadınları tarif ediyor. Çoğunlukla çiftler ve tek erkekler için bir grup. Türkiye’den 333 üyesi var.

 4. PureNudes

Kendi çıplak fotoğraflarını çekmeye ve paylaşmaya meraklı kişiler için. Türkiye’den 104 üyesi var.

 5. İstanbul Nights

Üyeler, Istanbul’daki Swinger yaşam tarzının analizlerini yapıyorlar. Eğlence hayatını yorumlayıp etkinlikleri paylaşıyorlar. Şehri yasayanların ihtiyaç duyabilecegi her türlü parti mekan bilgisinden etkinlik listelerini paylaşmayı amaçlamışlar. Türkiye’den 97 üyesi var.

Kasidie’ye üye olmak için buraya tıklayın. Benim üye adım, LongStrokes. Üye olursanız beni de arkadaş listenize almayı unutmayın;)

Ben bu grupların hepsine üye oldum ve takip ediyorum.

Tags: , ,

Category: English Swinger sites

Mesajinizi buraya yazin.