Kadın Orgasmının 3 Çeşidi

| March 31, 2013 | 0 Comments

Eş değiştirme swinger hayat tarzına girdiğimden beri vücudumla ilgili birçok keşfim oldu. Yeni hissiyatlı orgasmlar da buna dahil.  Benim orgazmlarım 3 çeşit:

Klitoris orgazmı

Sabah uyandığımda yatakta, akşam uykuya dalmadan önce gene yatakta yaptığım 30 saniye – 1 dakikalık bir aktivite. Tüm vücudumu terleten ve rahatlatan bir mastürbasyon çeşidi. Partnerim içimde iken de yaparım ama o zaman 4-5 dakika sürer. Klitorisimi sağ elimin ilk 2 yada 3 parmağıyla uyararak gerçekleşir. 19 yaşından beri bu konuda uzmanım.

Vajinal orgazm

Sadece penisin içime uzun (pek uzun) süre girip çıkması ile gerçekleşir. Benim en en sevdiğim pozisyon, partnerim sandalyede otururken onun kucağına yüzyüze oturmak. Böylece ritmi ben kontrol ederim. Ne zamanki sırtımdan sicim sicim terler akmaya başlar, o zaman orgazmıma yaklaştım demektir. Senede bir kez (o da şanslıysam) gerçekleşir. Gerçekleştikten sonra bayılıp kalırım, yarın saat falam ne aklım çalışır ne de kaslarım. Vajinal orgazmı 20’li yaşlarımın sonunda keşfettim. Bu keşifte gym de antreman yapmamın çok faydası oldu. Çünkü kısa süreli stimülasyonla değil ancak kendi kontrol ettiğim uzun süreli stimülasyonla vajinal orgazm olabiliyorum. O da ancak antremanlı olduğumda mümkün.

Squirting orgasm (G-spot orgazmı)

Türkçesi fışkırtmalı orgazm olsa gerek. Eski arkadaşımın bana bıraktığı en değerli miras. 28 yaşındayken keşfettim ve erkek arkadaşımın fetiş ilgi alanlarından biri olduğundan kısa sürede vücuduma öğrettim. O zamanki erkek arkadaşım Steve, beni her allahın günü en azından 4-5 defa getirmeden vajinal sekse başlamazdı. Bir süre sonra G-spot’ım öylesine alıştı ve azdı ki 2-3 orgazmdan sonra her pozisyonda istediğim anda orgazma ulaşabilir hale geldim. Saolsun Steve. Hem özel su geçirmez battaniyeler aldı bana, hem de bol bol video çekimleri yaptı. Gözümü, gönlümü açtı, kendi vücudumun kapasitesini bana öğretti. Ben de geri dönüp (Give it back!) bu bilgiyi ve deneyimi onlarca kız arkadaşımla paylaştım. Şimdi de kitabımı bitirmek üzereyim. Ne yazıkki amazondan satılacağı için Türkiye’den satın almanız şimdilik mümkün değil.

Tags: , , , , ,

Category: Swinger nedir

Mesajinizi buraya yazin.