Karımı nasıl ikna ederim?

| February 18, 2013 | 0 Comments

swinger-girls

Bu işin sırrı sağlam bir ilişkidir. İlişkiniz gündüz iyi gidiyorsa gece inanilmaz eğlenceli olur. Eğer gündüz iyi anlaşamıyorsanız, seks partisinde felakete yol açarsınız.

Benim kıskançlık diye bir hissim yok. Tabii ki büyürken eski erkek arkadaşlarımla kıskançlık krizlerine girdiğim oldu ama bu kıskançlık hissi öğrenilen bir his. O zamanlar sevginin bir göstergesi olarak görür ve kıskanmaya zorlardım. Artık o günler geride kaldı. Artık erkeğimin etrafında ona ilgi gösteren, onu seven, onunla beraber olmak isteyen bakımlı kadınlar görmek beni fazlasıyla azdırıyor. Türkiye’deki gizli toplum baskısından kurtulup kıskançlık hissim ile yüzleşmem ilişkimde bir dönüm noktası olmuştu. Tabii ki bir gecede ‘artık kıskanmıyorum’ hissi gerçekleşmedi. Farkındalık ile başlayan bir süreç oldu.

Bence eş değiştirmeye başlangıç eşinizle elele tutuşup bir seks partisine gitmeniz. Özellikle Amerika ve Avrupa’daki partilerde katılmanız beklenmez. Ev partisi gibi küçük partilere giderseniz beklentiler farklı olabilir. Eşinizle beraber seks yapan çiftleri izleyip birbirinizle oynaşırsınız. (Vojeurism denir) Bir sonraki aşamaya geçmek isterseniz eşiniz size oral seks yapar yada birbirinizle bir köşede seks yaparsınız. (Exhibitionism denir)

Sonrasında online profil yaratıp başka çiftlerle yemek veya birer içki için buluşursunuz. Soft swap diye literatürde geçen bir terim var. Soft swap çiftler başkasıyla ilişkide bulunmazlar, aynı odada başka çiftler sevişirken onlar da birbirleriyle sevişirler.

Eş değiştirme hayaz tarzında çift olarak sınırınız, dar görüşlü olan eşin sınırlarıdır. Bunca senedşr öğrendiğim ve gördüğüm birşey, 3’lü, 4’lü yada çoklu seks partilerini planlayamazsınız, ancak rahat bir ortam hazırlarsınız, olursa olur olmazsa zaten eşiniz yanınızda.

Bir başka konuda bu işin isminden kaynaklanan korku. Eşinize ‘eş değiştirme’ diye anlatırken gözünü korkutabilirsiniz. Adı eş değiştirme olsa da kimse eş değiştirmek mecburiyetinde olmadığı gibi kimseye dokunmak mecburiyetinde dahi değildir. Bunu da en başından açıklamanızda fayda var.

Tags: , ,

Category: Swinger nedir

Mesajinizi buraya yazin.