Swinger sitelerine üyelik ücreti ne kadar?

| April 17, 2013 | 0 Comments

2-lesbians

Genelde çoğu siteye ücretsiz üye olabiliyorsunuz ancak belli özellikler tam olarak kullanmazsınız. Genelde aylık 20-30 dolarlık ücretleri vardır. 3 aylık yada 6 aylık üye olduğunuzda indirim yapıyorlar.

Bence aynı fikirde insanlarla tanışmak için cüzzi bir fiyat. Hoşlandığınız biriyle bir gece çıktığınızı düşünün. En azından bu parayı harcarsınız. Tabii ki bayanlar için de aynı site ücretleri söz konusu. Herkesin bütçesine uymayacağı kesin. Benim sevdiğim ve kullandığım sitelerin hedef kitlesi, aylık bu tip ücretleri kolayca verebilen insanlar. Eninde sonunda bu tip ilişkileri geliştirmek hem vakit hem de kaynak alacaktır. Bunu göze almakta fayda var. Ödemeyi herhangi bir kredi kartı veya banka kartıyla yapabiliyorsunuz. Bu sitelerin güvenlik kontrolleri çok sıkı olduğundan kredi numaraları da çok iyi saklanıyor. Ben 2007’den beri bu tip sitelere üyeyim, bir kez bile kredi kartımla ilgili sorun olmadı.

Unutmayın ücretli üye olduktan sonra yapmanız gereken bir basamak daha var. O da sertifika(gerçek insan onayı) almak. Yani sitedeki başka bir sertifikalı üye, sizi gerçek insandır diye onaylaması gerekli. Bana Facebook’tan ulaşırsanız, size sertifikalı üye olma konusunda yol gösterebilirim.

Tags:

Category: English Swinger sites

Mesajinizi buraya yazin.