Swinger Websiteleri

Swinger sitelerine üyelik ücreti ne kadar?

Genelde çoğu siteye ücretsiz üye olabiliyorsunuz ancak belli özellikler tam olarak kullanmazsınız. Genelde aylık 20-30 dolarlık ücretleri vardır. 3 aylık yada 6 aylık üye olduğunuzda indirim yapıyorlar.

Bence aynı fikirde insanlarla tanışmak için cüzzi bir fiyat. Hoşlandığınız biriyle bir gece çıktığınızı düşünün. En azından bu parayı harcarsınız. Tabii ki bayanlar için de aynı site ücretleri söz konusu. Herkesin bütçesine uymayacağı kesin. Benim sevdiğim ve kullandığım sitelerin hedef kitlesi, aylık bu tip ücretleri kolayca verebilen insanlar. Eninde sonunda bu tip ilişkileri geliştirmek hem vakit hem de kaynak alacaktır. Bunu göze almakta fayda var. Ödemeyi herhangi bir kredi kartı veya banka kartıyla yapabiliyorsunuz. Bu sitelerin güvenlik kontrolleri çok sıkı olduğundan kredi numaraları da çok iyi saklanıyor. Ben 2007’den beri bu tip sitelere üyeyim, bir kez bile kredi kartımla ilgili sorun olmadı.

Unutmayın ücretli üye olduktan sonra yapmanız gereken bir basamak daha var. O da sertifika(gerçek insan onayı) almak. Yani sitedeki başka bir sertifikalı üye, sizi gerçek insandır diye onaylaması gerekli. Bana Facebook’tan ulaşırsanız, size sertifikalı üye olma konusunda yol gösterebilirim. Yada üye olduğunuz zaman bana bir mesaj atın ve sertifikalı üye olmanın yolunu size anlatırım. Aşağıda kullandığım sitelerin linklerini ve kendi kullanıcı adımı yazdım. Üye olduktan sonra kullanıcı adımla arama yaparsanız beni bulabilirsiniz. Emailinizin başına ‘EsDegistirme Sitesi’ yazarsanız önbilginiz olduğunu anlarım;)

KASIDIE

Las Vegas’tan yönetilen bu site Facebook tarzında geliştirilmiştir. Facebook gibi arkadaş ekleme opsiyonu çok hoş. Arkadaşlarınızın arkadaşlarını group yeni arkadaş edinmek de bir o kadar kolay. Bu sitede ticari seks partisi organizatörlerininilan sayfası vardır. Böylece ticari partileri de takip edebilirsiniz. Türkiye’de pek ticari partiler yok, genelde ev partileri yapılıyor. BURAYA tıklayarak sayfayı ayrı pencerede açabilirsiniz.

Gerçek insan onaylama (certification) sistemi sayesinde çok fazla gerçek olmayan profil ile karşılaşmazsınız. Diğer çiftlerin sizin mesajınızı ciddiye alıp konuşması için profilinizi en yakın zamanda başka bir çift tarafından onaylatmalısınız. Değişik statülerdeki fotoğraf albüm sistemi sayesinde belirlediğiniz fotoğrafları sadece belirlediğiniz veya izin verdiğiniz profiller görür.

Dili İngilizce’dir. Geçtiğimiz sene içinde ben, bu siteden birkaç tek erkek ile tanıştım. Türkiye’den bolca üyesi var. Ayrıca Türkiye’den katılımcıların olduğu bugün itibariyle aktif 6 ayrı grup var. Bir aylık deneme ücretsiz üyelik servisi var. Bu siteye üye olursanız beni bulun. Profil adım: LongStrokes

Kasidie sitesinde ‘communities’ adı altında gruplar var. Aynı facebook’taki gruplar gibi. Bazı gruplara sadece davetle üye olunuyor, bazılarına isteyen herkes katılabiliyor. Bu grupların ilgi alanları oldukça farklı. Maraton koşucularından tutun ki küçük işletme sahiplerine grafik desinatorlerinden kamp yapmayı sevenlere kadar facebook’ta karşılaşabileceğiniz gruplar var. Bunu yanında 3lü’ye 2. erkek arayanlar, evli çiftlerle parti yapanlardan, anal seks yapmayı sevenlere, silikonlu memelerden hoşlananlar, zenci erkekler, zenci kadınlar, gang bang arayanlar gibi fantastik gruplar da mevcut.

Türkiye’de aktif olan gruplar şunlar:

1. Tulumbacılar Ocağı

Açıklamalarına şöyle yazmışlar: ‘Alo yaniyorum demeniz yeterli. Atesin buyuklugune gore 1-3-5 ne kadar tulumbaci gerekiyorsa derhal sondurmek icin kosacaktir.’

Bu grubun 163 tane çiftler ve teklerden oluşan üyesi var. Grubun moderatörü tek erkek ve anlaşılan swing hayat tarzında çok deneyimli. Tek erkeklerin partilere katılabilmesi için kritik bir tavsiyede bulunmuş. Yakında sizinle paylaşaçağım.

2. Insatiable Wives (Doyumsuz Evli Kadınlar)

Kocalarını seven swinger kadınların grubu. Dünya çapında 1788 üyesi var. Grubun yazışmaları İngilizce.

3. Şehveş

“Şehvehli” ve “eş” sözcüklerinin birleşiminden türetilmiş bir sözcük. 2007’den beri varolan bir akımın grubu. Mutlu, evli ve kocasına deliler gibi aşık yaramaz ruhlu kadınları tarif ediyor. Çoğunlukla çiftler ve tek erkekler için bir grup. Türkiye’den 333 üyesi var.

 4. PureNudes

Kendi çıplak fotoğraflarını çekmeye ve paylaşmaya meraklı kişiler için. Türkiye’den 104 üyesi var.

 5. İstanbul Nights

Üyeler, Istanbul’daki Swinger yaşam tarzının analizlerini yapıyorlar. Eğlence hayatını yorumlayıp etkinlikleri paylaşıyorlar. Şehri yasayanların ihtiyaç duyabilecegi her türlü parti mekan bilgisinden etkinlik listelerini paylaşmayı amaçlamışlar. Türkiye’den 97 üyesi var.

Kasidie’ye üye olmak için buraya tıklayın. Benim üye adım, LongStrokes. Üye olursanız beni de arkadaş listenize almayı unutmayın;)

Ben bu grupların hepsine üye oldum ve takip ediyorum.

ADULT FRIEND FINDER

Dünya çapında çok popüler bir site. Tabii en eskisi olmasının da etkisi var. Hem tekler, hem de çiftler var. Daha çok teklere yönelik bir site. Gerçek insanları bulmak için birçok kişiyle yazışmanız lazım. İlk bahsettiğim sitede olduğu gibi çiftlerle iletişim kurmak kolay değil. Hem Türkiye’den, hem de dünyanın diğer her bir köşesinden tonlarca üyesi var. Bu sitede yeterince vakit geçirirseniz muhakkak kendinize uygun birini yada birilerini bulursunuz.

ŞEKER BABA / ŞEKER ANNE

Bu da şeker anne ve şeker baba ilişkisinin online platformu. Genelde üniversite öğrencisi genç bayanların üyesi olduğu bu sitede birçok varlıklı 40’lı, 50’li ve 60’lı yaşlarda adamları görmek mümkün. Artık fantezinize göre… ‘Arrangement’ denilen şey sugar daddy’nin sugar baby’e her hafta veya ay verdiği harçlık. Buna ‘mutually beneficial agreement’ karşılıklı faydalı anlaşma deniyor. Bu siteye üye olmak için erkekler ödeme yapıyor, site bayanlara bedava. Benim bu sitede hesabım var ama pek kullanmıyorum.

Bu site de son zamanlarda çok popular oldu. Her hafta bir haber programına konu oluyor. Siteyi açmak için BURAYA tıklayın.

FİYATIN NEDİR?

Whatsyourprice, modern dating sitesi. Varlıklı erkekler, bayanlarla çıkmak için kendi belirledikleri bir para ödüyorlar. Ancak bayanla ödeme konusunda anlaştığınız zaman emaillaşabiliyorsunuz. Görüşmeye gittiğinizde de anlaştığınız miktarı ödüyorsunuz. Benim de bu sitede hesabım var ama pek kullanmıyorum.

Enteresan bir konsept ancak Amerika’da çok tuttu. Hafta bir, televizyona çıkıyor. BURAYA tıklarsanız site ayrı sayfada açılır. Türkiye’den bolca erkek üyesi var. Her üye de oldukça iyi İngilizce profil hazırlamıştı en son baktığımda.